Rekordas: minia alytiškių fotografavo didžiulį fotoaparatą

Alytiškiai tikisi pasiekti masiškiausio fotografuojančių žmonių susibūrimo rekordą. Prieš kelerius metus 120 profesionalų tuo pačiu metu fotografavo vieną mimą. Toks iki šiol buvo įrašytas fotografų masiškumo rekordas.

Įvairaus amžiaus ne tik šio miesto profesionalūs ir mėgėjai fotografai, bet ir ilgai kviesti svečiai iš visų didžiųjų ir mažesnių miestų, miestų, miestelių ir kaimų fotoaparatus, mobiliuosius telefonus, planšetes vienu metu nukreipė į aštuonių kvadratinių metrų dydžio fotoaparatą.

Organizatoriai – Alytaus fotografų klubas it viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“ stebėti šio renginio kvietė ir agentūros „Factum“ atstovą, tikėdamiesi, kad šis rekordas būtų užfiksuotas ir išgarsintų Alytų ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje.

Dvi valandas trukusi dalyvių registracija neprailgo, nes linksmino šokėjai, baikeriai, didžėjus JuoKaz, vaikams pramogas organizavo Vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pažymėjo fotografavimo priemones.

 

Genovaitė Rafanavičienė
2015-09-06
Šaltinis: http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/rekordas-minia-alytiskiu-...