DUK apie fotosesijas

Čia surinkome pačius dažniausiai iškylančius klausimus ir pamėginome į juos trumpai atsakyti. Neradote atsakymo? Klauskite ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.

Ar senai fotografuojate? Kiek turite klientų?
Mes neturime klientų! Mes turime draugus. Apsilankykite pas Mus ir Jūs suprasite kodėl kiti Jus vadina klientu.

Kaip užsisakyti fotosesiją?
Geriausias būdas užsakymams - telefonu. Užsisakant fotosesiją reikia žinoti kokia data ir laikas būtų tinkamiausi. Taip pat reikėtų paminėti visus savo pageidavimus, norus, lūkesčius. Visos datos ir konkretus laikas priklauso nuo mūsų užimtumo, todėl rekomenduojame užsisakyti iš anksto (ypač aktualu jei reikia fotografuoti vestuves, krikštynas ar jubiliatus).

Ar jūs fotografuojate kituose miestuose? 
"TAIP", mes taip pat siūlome išvažiuojamąsias fotosesijas, turime visą tam reikalingą įrangą bei transportą ir mūsų fotografai keliauja po visą Lietuvą. 
Bet gerokai paprasčiau ir pigiau būtų Jums atvykti pas mus. Įsikūrėme pačiame Lietuvos viduryje neatsitiktinai. Mes norėtume, kad pas mus atvykti būtų vienodai patogu visiems. Jei reikia, atvykstame pasitikti į stotį bei po fotosesijos palydime atgal. 

Ar aš turiu būti profesionalus modelis, kad galėčiau pas jus fotografuotis? 
Tikrai ne! Jūs neprivalote būti profesionaliu modeliu, kad galėtumėte sudalyvauti fotosesijoje. Mūsų svetainėje darbų pavyzdžiuose profesionalūs modeliai yra tik fotomodelių skyrelyje, o visi kiti dažniausiai yra tiesiog žmonės, nieko bendro su fotografija neturintys. 

Kokią sutartį reikės pasirašyti? 
Prieš fotosesiją mes paprašysime susitarimą apie sąlygas, pagal kurias Jūs dalyvaujate fotosesijoje. Šios sutarties pasirašymas yra privalomas. Be sutarties mes nedirbame. 
Profesionalūs modeliai, kurie pageidautų aptarti atskiras sutarties sąlygas, prašome nesivaržydami kreipkitės į mus. 

Kam priklauso teisės į nuotraukas ? 
JUMS!
Jūs galite spausdinti, siųsti elektroniniu paštu ir naudoti Jūsų nuotraukas kaip tik Jums patinka.
Mes pasiliekame teisę naudoti kai kurias nuotraukas savireklamai (Mūsų internetinėje svetainėje - jei nera sutarta kitaip atskiru susitarimu).

Ar jūsų studijoje saugu? 
Mums labai svarbus Jūsų saugumas. Fotostudijoje Jūs visuomet turėsite pakankamai privatumo. Žinoma, Jūs visuomet galite ateiti su savo palydovu. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės jaukiai visą fotosesijos laiką.

Kokius rūbus man atsinešti? 
Jūsų fotosesija turėtų kiek galima geriau atspindėti Jūsų asmeninį stilių bei charakterį, todėl geriau būtų, jei Jūs atsineštumėt savo mėgstamiausius rūbus. Mes rekomenduojame Jums išsirinkti labai įvairius rūbų stilius - dažniausiai apie 3-6 skirtingų stilių. Jūs galite atsinešti tiek variantų, kiek norite, tame tarpe įvairų apatinį trikotažą, aksesuarus, papuošalus. Kuo daugiau Jūs atsinešite, tuo smagiau mums bus išrinkti Jums labiausiai tinkančius stilius ir, atitinkamai, tuo geresnės bus nuotraukos.

Ar galiu atsinešti kažkokias idėjas iš žurnalų? 
TAIP! Kartais žmonės atsineša konkrečius idėjų pavyzdžius išplėštus iš madų žurnalų ar rastus internete ir tai mums suteikia puikią galimybę geriau suprasti kas iš tiesų Jums patinka. Nepamirškit, tai JŪSŲ fotosesija. Jūsų idėjas mes aptarsime prieš fotosesiją kartu, kad fotosesijos pabaigoje Jūs išeitumėte būtent su tokiomis nuotraukomis kokių ir tikėjotės.

Ar galiu atsivesti draugą? 
Žinoma! Mes puikiai suprantame, kad dažniausiai yra jaukiau matyti pažystamą veidą šalia, ypač jei tai Jūsų pirmoji fotosesija. Jei Jums bus malonu turėti artimą žmogų šalia - būtinai atsiveskite.

Ar darote nuolaidas? 
Kaip turbūt pastebėjote, skirtingai nuo daugelio kitų fotostudijų, mes siūlome labai aiškią kainų struktūrą. Taip - skelbiame įvairias akcijas bei darome nuolaidas mūsų draugams.

Ar nuotraukas aš gausiu iš karto po fotosesijos? 
Turint omenyje laiką ir pastangas, kurių reikia retušuojant bei spausdinant nuotraukas, labai mažai tikėtina, kad Jūs tą pačią dieną galėtumėte išeiti su retušuotomis ar atspausdintomis nuotraukomis. Mes pasižadame atiduoti visas nuotraukas per 8 savaites (dažniausiai gerokai anksčiau ne vasaros sezono metu). 

Sugadinau kompaktinę plokštelę su fotosesijos nuotraukomis - ar turite kopiją? 
Po to kai Jūs gavote iš mūsų kompaktinę plokštelę su nuotraukomis, jos kopija įrašoma į specialią saugyklą.  Po to nuotraukos pašalinamos iš visų darbinių kompiuterių bei atminties kortelių. Jūsų nuotraukos saugykloje saugomos 1 metus, tada sunaikinamos.