KFD

Fotografų taikinyje – gatvė ir jos terapinė galia

 Irmina Pryvalova  2017/12/12  Krašto žinios
Palydėdama 2017-uosius metus, Kėdainių fotografų draugija tradiciškai pakvietė kraštiečius į savo darbų parodą, kuri šįkart žavi įvairove, nuotaikomis, spalvomis, variacijomis. Šių metų parodos tema – „Gatvės fototerapija 2017“. Tai iš anksto nerežisuoti siužetai, o kiekviename iš jų užfiksuotos ne tik Kėdainių, Lietuvos, bet ir užsienio didmiesčių žmonių gyvenimo istorijos.

Fotografija – tai ne tik paprasti vaizdai, bet ir meno terapija

Fotografija – tai ne tik vaizdai. Tai mintys jausmai ir dar daugiau, tai – gilus emocinis krūvis. Dar 2014 m. tarptautiniame fotografijos projekte „Help Portrait“ užsimezgęs ryšys tarp Kėdainių fotografų draugijos ir Kėdainių socialinės globos namų organizacijos ne tik nebuvo vienkartinis, bet ir išsirutuliojo į tęstinį projektą, kuriame puoselėjami vis daugiau kūrybinių idėjų ir glaudūs, bičiuliški santykiai su organizacijos gyventojais.

 

Fotografijų parodoje – ir paskutinės Vyto Matkaus nuotraukos

Autorius: Vaida Masilionytė

Ketvirtadienio popietę Kėdainių daugiakultūriame centre vyko Kėdainių fotografų draugijos narių parodos „Fototerapija 2013” atidarymas. Joje savo darbus pristatė 15 draugijos narių. Deja, ne visi autoriai patys galėjo pristatyti savo autorinius darbus – neseniai Anapilin išėjęs draugijos pirmininkas Vytas Matkus kartu su kitais, jau mirusiais, draugijos nariais buvo pagerbtas tylos minute. 

KFD paroda "Žmogus" Kėdainiuose

Parodos atidarymas 2010 gegužės 4 dieną, 11:00


Basanavičiaus g. 4, Kėdainiai
Kauno kolegijos Kėdainių J. Radvilos fakultete (III aukštas)

Parodoje savo kūrinius pristato:
Algis Kairys
Vaidas Juška
Boris Belchev
Simona Belcheva
Linas Barzda
Vytas Matkus
Jonas Juozaponis
Aistė Kanapeckaitė
Žilvinas Menčikovas

Parodos akimirkos: